piątek, 16 grudnia 2016

In SideJak pisałam, pojawiam się po powrocie z Warszawy. Oczywiście wróciłam wczoraj, ale było już bardzo późno i byłam wykończona, więc niemal od razu wskoczyłam do łóżka. 

Dawno już nie pracowałam w taki sposób, że muszę wstać rano i każdy mój dzień w pracy wygląda podobnie. Ostatni raz chyba dwa lata temu i dopiero teraz (po tygodniu wstawania o 5.45) przypominam sobie dlaczego takiego trybu nie lubię. 

Ale wracając do przyjemności, byliśmy wczoraj w najfajniejszej spelunce w jakiej w ogóle do tej pory byłam!  I piłam tam absolutnie najlepsze grzane piwo (nie wliczając w to grzańca mojego faceta, bo w jego wykonaniu jest zupełnie bezkonkurencyjny). Musieliśmy na nie chwilę poczekać ale za to dostaliśmy prawdziwego grzańca z goździkami, z przyprawami i przede wszystkim nie z mikrofali! Więc totalnie warto było poczekać. Miejsce nazywa się In Side, jest blisko przystanku na którym zatrzymuje się 175 jadący na lotnisko, zdaje się że przyciąga ciekawych ludzi, w tym sporo studentów. I ceny są całkiem spoko, bo grzaniec kosztował 7,50, a piwo z kija 5,50.

 

 Miejsce ma swój klimat, stałych bywalców i uroczą barmankę Dominikę!

10 komentarzy:

 1. Jak ja nie lubię porannego wstawania...
  Grzańca nigdy nie piłam i w sumie to bym spróbowała ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja od pół roku chodzę na 13 ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Narobiłaś mi jeszcze większej ochoty na knajpę i grzańca :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Poranne wstawanie jest okropne :/ Aż się człowiekowi nie chce już nic robić, nawet makijażu. Ale do tego to muszę się zmusić, żeby ludzie nie pouciekali ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia zdecydowanie zachęcają do wizyty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja za grzańcem nie przepadam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Grzańca uwielbiam, może będzie kiedyś okazja zeby zajrzeć do In Side , wtedy na pewno go zamówię :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam grzane wino, ale wcale nie tak łatwo jest tak je przyrządzić, aby rzeczywiście było smaczne...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ostatni raz grzane piwo piłam we wrześniu / październiku, ale szczerze mówiąc - było średnie. A od niedawna chodzi za mną ochota na jakieś dobre, w fajnym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń